MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ÖZEL ÖĞRETİM KURUMLARI GENEL MÜDÜRÜ MUAMMER YILDIZ, VALİ MAHMUT DEMİRTAŞ'I ZİYARET ETTİ
 
 
 
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Muammer Yıldız, Adana Valiliği'nin koordinasyonunda İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nce gerçekleştirilecek olan "Özel Öğretim Kurumları Çalıştayı"na katılmak üzere Adana'ya geldi.
 
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Muammer Yıldız, 27 Aralık Perşembe günü Şehit Yunus Uğur Ortaokulu'nda düzenlenecek  çalıştay arefesinde geldiği Adana'da, Vali Mahmut Demirtaş'a makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
 
Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Muammer Yıldız'a çalıştaya katılımından ve ziyaretinden dolayı teşekkür eden Vali Mahmut Demirtaş, büyük önem verdikleri bu çalıştayı düzenlemekteki amaçlarının, Adana'nın eğitim ve öğretimdeki başarı çıtasını çok daha yükseklere taşımak ve öğrencileri geleceğe en iyi şekilde hazırlamak olduğunu ifade etti.
 
Vali Demirtaş'ın, eğitim ve öğretim yatırımlarına yönelik desteklerinden dolayı teşekkürlerini de ilettiği Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Muammer Yıldız ise konuşmasında, gerçekleştirilecek olan çalıştayın hayli yararlı sonuçlara vesile olacağına inandığını belirtti ve emeği geçenleri tebrik etti.
 
Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Muammer Yıldız'ın Vali Mahmut Demirtaş'ı ziyareti, kentteki eğitim ve öğretim faaliyetleri ile yatırımların değerlendirilmesi ve görüş alış verişinde bulunulmasıyla son buldu.