VALİ DEMİRTAŞ'IN EŞİ HANIMEFENDİ BEYHAN DEMİRTAŞ, "ÖZEL ÇOCUKLAR YENİ YIL KUTLAMASI" ETKİNLİĞİNE KATILDI
 
 
 
Vali Mahmut Demirtaş'ın Eşi Hanımefendi Beyhan Demirtaş, Son Nokta Engelliler Derneği, Gönüllü Anneler Topluluğu, Otizmle Barış Derneği ve Ay-Yıldız Engelliler Spor Kulübü tarafından engelli çocuklara yönelik olarak ortaklaşa düzenlenen "Özel Çocuklar Yeni Yıl Kutlaması" etkinliğine katıldı.
 
Son Nokta Engelliler Derneği, Gönüllü Anneler Topluluğu, Otizmle Barış Derneği ve Ay-Yıldız Engelliler Spor Kulübü'nce gerçekleştirilen yeni yıl kutlaması etkinliğinde engelli çocuklar gönüllerince eğlenme fırsatı buldu.
 
Dernek yöneticileri, etkinlik sırasında yaptıkları  açıklamalarda, Adana Valiliği başta olmak üzere kendilerine destek veren tüm kişi ve kuruluşlara teşekkür etti.
 
"Özel" çocukların yeni yıl kutlama etkinliğine katılmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu kaydeden Vali Mahmut Demirtaş'ın Eşi Hanımefendi Beyhan Demirtaş ise, ilgi ve şevkatle kucakladığı çocukların şahsında tüm engelli bireylerin yeni yıllarını kutladı.
 
Bu etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen dernek ve kulüplere teşekkür eden Hanımefendi Beyhan Demirtaş, engelli bireylerin daima yanlarında olacaklarını ifade etti.
 
Vali Mahmut Demirtaş'ın Eşi Hanımefendi Beyhan Demirtaş'ın, yeni yılın barış, huzur ve mutluluklar getirmesi temennisinde bulunduğu  "Özel Çocuklar Yeni Yıl Kutlaması", hayli renkli ve coşku dolu görüntülerle sürdü.