VALİ DEMİRTAŞ, İLÇELERİN “SAĞLIK, EĞİTİM, ULAŞIM VE EKONOMİ” ALANLARINDAKİ GENEL DURUMUNU DEĞERLENDİRMEK ÜZERE, İLÇE KAYMAKAMLARIYLA BİR ARAYA GELDİ
 
Vali Mahmut Demirtaş, ilçelerin “Sağlık, Eğitim, Ulaşım ve Ekonomi” alanlarındaki genel durumu ve yapılması gereken çalışmaları masaya yatırmak üzere, İlçe Kaymakamlarıyla bir araya geldi.
 
Adana’nın tüm ilçelerinde görev yapan Kaymakamların katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda, ilçelerde gerçekleştirilen ve yapılması planlanan kamu ve özel sektör yatırımları ayrıntılarıyla analiz edildi.
 
Vali Demirtaş, toplantıya katılan Kaymakamlara hitaben yaptığı konuşmada, kentin ilçeleriyle birlikte kalkınması, vatandaşların eksikliğini hissettikleri yeni yatırımlarla buluşması için ellerinden gelen gayreti gösterirken, ilçelerdeki vatandaşların dile getirdikleri sıkıntıların giderilmesi yönünde yapılacak çalışmaların önemini vurguladı.
 
Adana’nın son yıllarda önemli kamu yatırımlarıyla buluştuğuna dikkat çeken Vali Demirtaş’ın, kentin yeni yatırımlara kavuşmasında emeği geçenlere teşekkür ettiği toplantı, ilçelerdeki “Sağlık, Eğitim, Ulaşım ve Ekonomik Yatırımlar” konularının analiziyle sürdü.