TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ BAŞKANIMIZ SAYIN İSMAİL KAHRAMAN, BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE BİRLİK VAKFI ADANA ŞUBESİ’Nİ ZİYARET ETTİ
 
 
 
Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanımız Sayın İsmail Kahraman, Adana Valiliği’ni ziyaretinin ardından sırasıyla Büyükşehir Belediyesi ile Birlik Vakfı Adana Şubesi’ni ziyaret etti.
 
Vali Mahmut Demirtaş ve Adana Milletvekili Fatma Güldemet Sarı ile birlikte ilk olarak Adana Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret eden Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanımız Sayın İsmail Kahraman, Başkan Hüseyin Sözlü ile bir süre sohbet etti.
 
Ziyaret sırasında, kentte gerçekleştirdikleri çeşitli yatırımlar ve belediye hizmetlerine yönelik bilgiler veren Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, TBMM Başkanımız Sayın İsmail Kahraman’ı ağırlamaktan mutluluk duyduğunu söyledi ve ziyaretinden dolayı teşekkür etti.
 
Başkan Sözlü ile tüm belediye görevlilerine çalışmalarında başarılar dileyen Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanımız Sayın İsmail Kahraman, Büyükşehir Belediyesi’nin ardından Birlik Vakfı Adana Şubesi’ne ziyarette bulundu.
 
Şube Başkanı Naci Kazan ve yönetim kurulu üyeleri, ziyaretlerinden dolayı onur duyduklarını belirttiği TBMM Başkanımız Sayın İsmail Kahraman’a, vakfın kuruluş amacı, hedefleri ve gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkında çeşitli bilgiler verdi.
 
Birlik Vakfı Adana Şube Başkanı Naci Kazan ile yönetim kurulu üyelerine verdikleri bilgilerden dolayı teşekkür eden ve çalışmalarında başarılar dileyen Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanımız Sayın İsmail Kahraman, Adana’daki ziyaretlerini tamamlamasının ardından programlarını devam ettirmek üzere karayoluyla Mersin’e hareket etti.